• Úvod
 • Trvalky, Skalničky, Trávy
Filtrování produktů
Cena
Kvete v měsících
Nároky na půdu
Nároky na světlo
Požadavek na stanoviště
Další vlastnosti
Rostlina je okrasná
 • Bohyška 'Cherry Berry'

  Bohyška 'Cherry Berry'

  Hosta 'Cherry Berry'

  listy zelené se žlutým žíháním,květní stvoly tm.červené,květ tm.fialový,20-30cm,polostín,stín,propustná vlhká půda

 • Boubelka 'Astra White'

  Boubelka 'Astra White'

  Platycodon gran. 'Astra White'

  bílý velký, V.-VII., 15-20cm, slunce, nesnese přemokření Platycodon gran. 'Astra White' - Boubelka je trvalkapřipomínající zvonek. Je vhodná pro suchá, slunná a slunná místa. K dobré prosperitě potřebuje písčité propustné půdy. Nesnese nadměrné vlhko, pokud nemá dostatečnou drenáž, tak v zimě vyhnije. Uplatnění najde na skalkách, v nádobách i v trvalkových výsadbách. Během svého růstu vytváří bohaté trsy. Kvete v od června do srpna.

 • Boubelka ´Astra Rose'

  Boubelka ´Astra Rose'

  Platycodon gran. 'Astra Rose'

  růžový velký, V.-VII., 15-25cm, slunce, nesnáší zamokření Platycodon gran. 'Astra Rose' - Boubelka je trvalkapřipomínající zvonek. Je vhodná pro suchá, slunná a slunná místa. K dobré prosperitě potřebuje písčité propustné půdy. Nesnese nadměrné vlhko, pokud nemá dostatečnou drenáž, tak v zimě vyhnije. Uplatnění najde na skalkách, v nádobách i v trvalkových výsadbách. Během svého růstu vytváří bohaté trsy. Kvete v od června do srpna.

 • Boubelka 'Astra Blue'

  Boubelka 'Astra Blue'

  Platycodon gran. 'Astra Blue'

  modrý velký, V.-VIII., 15-20cm, slunce Platycodon gran. 'Astra Blue' - Boubelka je trvalkapřipomínající zvonek. Je vhodná pro suchá, slunná a slunná místa. K dobré prosperitě potřebuje písčité propustné půdy. Nesnese nadměrné vlhko, pokud nemá dostatečnou drenáž, tak v zimě vyhnije. Uplatnění najde na skalkách, v nádobách i v trvalkových výsadbách. Během svého růstu vytváří bohaté trsy. Kvete v od června do srpna.

 • Brutnák lékařský

  Brutnák lékařský

  Borago officinalis 'Boris'

  modrý kv.,zelený l.,40cm,V.-IX.,slunce, čaje, saláty jednoletka ve volné půdě nebo jako přenosná rostlina