Filtrování produktů
Cena
 • Boubelka 'Astra White'

  Boubelka 'Astra White'

  Platycodon gran. 'Astra White'

  bílý velký, V.-VII., 15-20cm, slunce, nesnese přemokření Platycodon gran. 'Astra White' - Boubelka je trvalkapřipomínající zvonek. Je vhodná pro suchá, slunná a slunná místa. K dobré prosperitě potřebuje písčité propustné půdy. Nesnese nadměrné vlhko, pokud nemá dostatečnou drenáž, tak v zimě vyhnije. Uplatnění najde na skalkách, v nádobách i v trvalkových výsadbách. Během svého růstu vytváří bohaté trsy. Kvete v od června do srpna.

 • Boubelka ´Astra Rose'

  Boubelka ´Astra Rose'

  Platycodon gran. 'Astra Rose'

  růžový velký, V.-VII., 15-25cm, slunce, nesnáší zamokření Platycodon gran. 'Astra Rose' - Boubelka je trvalkapřipomínající zvonek. Je vhodná pro suchá, slunná a slunná místa. K dobré prosperitě potřebuje písčité propustné půdy. Nesnese nadměrné vlhko, pokud nemá dostatečnou drenáž, tak v zimě vyhnije. Uplatnění najde na skalkách, v nádobách i v trvalkových výsadbách. Během svého růstu vytváří bohaté trsy. Kvete v od června do srpna.

 • Rozchodník 'Matrona'

  Rozchodník 'Matrona'

  Sedum 'Matrona'

  sv.růžový, hnědozel. l.40-50cm, VIII.-IX., slunce nenáročný a atraktivní rozchodník, který je zajímavý kontrastem listů a květů. Listy jsou velké, oválné a šedo olivové barvy. Květy jsou studeně růžové a vykvétají až v druhé polovině srpna. Jsou medonosné a lákají čmeláky, motýli a jiný hmyyz. Tento roczhodník můžete vysadit téměř kamkoliv, na půdu není náročný, avšak nesnese přemokření. Je proto ideáolní trvalkou a sklaničkou do sklaek, suchých zídek, kontejnerů i jako solitéra. Květy jsou pro svou dlouhou výdrž vhodné k řezu do vázy. Dorůstá se výšky 0,4 až 0,5 m.