Růže polyantha KORDES 'Planten un Blomen'

Rosa KORDES 'Planten un Blomen' červená
červená,drobnější,mnohokvětá,voní,v.70cm,5ks/m2
  • Stav skladu Skladem

  • Prodejní velikost 20/30

  • Velikost hrnku 1,5 l

  • šířka 0.4 m

  • plné slunce ano

  • výška rostliny v dospělosti 0.7 m

  • trnitá rostlina ano

  • středně vlhké stanoviště ano

od 149,00 Kč s DPH Za 1 ks

Kvete v měsících
Požadavek na řez
šířka
0.4 m
plné slunce
ano
výška rostliny v dospělosti
0.7 m
trnitá rostlina
ano
středně vlhké stanoviště
ano

Popis zboží

KORDES 'Planten un Blomen'®
Růže kvete opakovaně. Získala ocenění ADR v roce 2009. Drobnější mnohokvětá růže s efektní kombinací dvou kontrastních barev, květy velmi dlouho drží a neblednou, naopak se na slunci vybarvují do svítivě červené v tmavších tónech. Stříbrná medaile Kortrijk 2010, Baden-Baden 09, Haag 2010, Čestné uznání Paříž 2010, Zlatá růže Haag 2011. (Allgemeine Deutsche Rosenneuheitenprüfung) je nezávislá mezinárodní zkouška kvality růží. Všechny nové odrůdy růží z celého světa se při těchto zkouškách testují několik let na jedenácti místech v celém Německu. Po těchto zkouškách se ty nejlepší ocení titulem ADR růže. Úspěch v testu náleží jen těm růžím, které jsou výrazně krásné a zároveň velmi odolné, zdravé a jejich pěstování je snadné. Růže, které projdou úspěšně tímto testem jsou vhodné do těch nejnáročnějších podmínek s minimální péčí, jako je např. veřejná zeleň.

Jaké cíle sleduje ADR zkouška?
Názory na barvu a tvar květů podléhají módě a během let se mohou měnit. Kromě těchto vlastností se při zkouškách sleduje bohatost kvetení, vůně a tvar rostliny. Největší důraz se ale klade na odolnost proti mrazu, chorobám a škůdcům. Právě tyto schopnosti růží mají při několikaletém testování tu nejvyšší prioritu. Během zkoušek ADR nejsou rostliny ošetřovány žádnými ochrannými chemickými prostředky, aby se plně projevily jejich přirozené vlastnosti, podle kterých jsou hodnoceny.

Číst více

Dotaz k produktu

Nenašli jste potřebné informace k této rostlině? Chcete se na něco konkrétního zeptat? Zašlete nám jednoduše svůj dotaz a my se Vám budeme snažit v co nejkratší době odpovědět.