Minipařeniště Romberg

Minipařeniště Romberg
Minipařeniště řady ROMBERG poskytuje optimální podmínky pro pěstování rostlin - zeleniny, bylinek či květin. Je vyrobeno z plastu, který je bezpečný pro styk s potravinami. Ventilace probíhá mezi víkem a miskou. Do otvorů v minipařeništi je vhodné vložit pěstební tablety nebo pěstební květníčky se substrátem. Substrátu je třeba zajistit dobrou vlhkost a pravidelně větrat.
  • Stav skladu Skladem

  • Prodejní velikost SPlus/12

  • Velikost hrnku 1 ks

  • SPEC2 koko.tab

od 104,00 Kč s DPH Za 1 ks

Popis zboží

Minipařeniště z řady ROMBERG poskytuje optimální podmínky pro pěstování rostlin - zeleniny, bylinek či květin. Je vyrobeno z plastu, který je bezpečný pro styk s potravinami. Ventilace probíhá mezi víkem a miskou. Do otvorů v minipařeništi je vhodné vložit pěstební tablety nebo pěstební květníčky se substrátem. Substrátu je třeba zajistit dobrou vlhkost a pravidelně větrat.

K dostání jsou různé velikosti včetně rašelinových sadbovačů nebo rašelinových tablet.

Dostupné velikosti:

Minipařeniště M
36x22x13cm - bez tablet, bez sadbovačů.

Minipařeniště L 54x15x12cm - bez tablet, bez sadbovačů.

Minipařeniště S PLUS + 12 kokosových tablet 27,5x11,5x11cm
Má 12 otvorů pro vložení kokosových tablet, které jsou součástí balení. Mezi miskou a víkem jsou ventilační otvory. Minipařeniště je vyrobeno z plastu, který je bezpečný pro styk s potravinami. Kokosové tablety či substrát je třeba řádně zalít. Je třeba zajistit pravidelné větrání a zalévání, v případě potřeby také dostatečné teplo a osvětlení.


Minipařeniště M PLUS + 24 sadbováčků NATUR 36x22x13cm
Má 24 otvorů pro vložení Natur sadbováčků, které jsou součástí balení. Průměr sadbováčků je 5 cm. Minipařeniště je vyrobeno z plastu, který je bezpečný pro styk s potravinami.

Číst více

Dotaz k produktu

Nenašli jste potřebné informace k této rostlině? Chcete se na něco konkrétního zeptat? Zašlete nám jednoduše svůj dotaz a my se Vám budeme snažit v co nejkratší době odpovědět.