Ferramol

Ferramol
  • Stav skladu Skladem

  • Prodejní velikost 200g

od 108,00 Kč s DPH Za 1 ks

Popis zboží

Ferramol je granulovaný přípravek určený k zneškodnění slimáků a plžů ze záhonů se zeleninou, jahodami a okrasných rostlin. Účinnou látkou je fosforečnan železitý, který se běžně vyskytuje ve volné přírodě, a proto není nebezpečný pro domácí zvířata (psy, kočky) ani pro jiná zvířata např. ježky, žížaly, včely a jiné užitečné organismy.
Granule jsou pro slimáky a plže natolik lákavé a chutné, že jim dají přednost před vším ostatním. Krátce po požití návnady pocítí nasycení a stáhnou se do svých podzemních úkrytů, kde uhynou.
Při úhynu slimáků nedochází k nadměrné a odpudivé tvorbě slizu, a proto zůstává povrch záhonů čistý (na rozdíl od jiných podobných přípravků). Také není nutné mrtvé slimáky sbírat, protože uhynou ve svých podzemních úkrytech
Granule vlivem vlhkosti nabobtnají a jsou pak ještě atraktivnější, za sucha se granulím vrátí jejich původní velikost. Účinnost se nesnižuje při dešti ani vlhkém počasí, kdy jsou slimáci a plži nejaktivnější.

Dávkování: 5 g/m2 rovnoměrně rozsypat do záhonu – nevytvářet hromádky. 5g přípravku je lehce navršená čajová lžička.
Ochranná lhůta: 0 dní
Charakteristika: Moluskocid

Firma Neudorff ve výrobcích na ochranu rostlin používá účinné látky pouze přírodního původu.

Před prvním použitím si pozorně přečtěte příbalový leták a návod k použití.

Číst více

Dotaz k produktu

Nenašli jste potřebné informace k této rostlině? Chcete se na něco konkrétního zeptat? Zašlete nám jednoduše svůj dotaz a my se Vám budeme snažit v co nejkratší době odpovědět.