Dobrá semena Mrkev 'ARON F1' velmi raná

Dobrá semena Mrkev 'ARON F1' velmi raná
  • Stav skladu Skladem

  • Prodejní velikost pytlík

od 19,00 Kč s DPH Za 1 ks

Popis zboží

Daucus carota L. / Mrkva obyčajná pravá

Popis:

ARON F1 - velmi raná hybridní mrkev s krátkým, pouze 10 cm dlouhým kořenem. Vhodná i pro pěstování v těžších půdách. Kořen je válcovitý, pravidelný, s tupým zakončením. Dřen i kůra kořene jsou oranžové, hlava kořene nezelená ani nefialoví. Odrůda je vhodná k rychlení i k jarním až srpnovým výsevům. Vegetační doba je 75 - 80 dnů. Vhodná pro sklizeň malých „baby“ mrkviček ze zahuštěných výsevů.Popis SK:

ARON F1 - veľmi skorá hybridná mrkva s krátkym, iba 10 cm dlhým koreňom. Je vhodná aj na pestovanie v ťažších pôdach. Koreň je valcovitý pravidelný s tupým zakončením. Dreň aj kôrová časť sú oranžové, hlava koreňa nezelená ani nefialovie. Odroda je vhodná na rýchlenie aj na jarné až augustové vysievanie. Vegetačná doba je 75 - 80 dní. Je vhodná na zber malých „baby“ mrkvičiek zo zahustených výsevov.Sortiment řady „Dobrá semena“ je vybrán tak, aby doplňoval a rozšiřoval nabídku semen o odrůdy, které zcela jistě stojí za vyzkoušení. Hlavním posláním této řady je, aby to, co z těchto „Dobrých semen“ vyroste, bylo opravdu DOBRÉ.

Číst více

Dotaz k produktu

Nenašli jste potřebné informace k této rostlině? Chcete se na něco konkrétního zeptat? Zašlete nám jednoduše svůj dotaz a my se Vám budeme snažit v co nejkratší době odpovědět.